Zlatý soudek Pivex 2018

06. 03. 2018 | Brno
Zlatý soudek Pivex 2018

Zlato pro pivovar Starobrno!

 

Pivovar Starobrno se může pyšnit dalším cenným oceněním, a to hned dvojím. Nejen, že v rámci 26. ročníku prestižní degustační soutěže PIVEX udělila odborná porota bronz Starobrnu Medium mezi sudovými pivy, ale především pivovar Starobrno získal zlato v hodnocení Zlatý soudek PIVEX 2014-2018 za celkově nejlepší výsledky v pětiletém cyklu hodnocení výrobních průmyslových pivovarů!

Soutěže pod značkou PIVEX už více než čtvrtstoletí uznávají pivovarští odborníci jako jedny z nejprestižnějších a nejvýznamnějších degustačních hodnocení piva v České republice. Záštitu nad letošním 26. Galavečerem pivovarníků a sladovníků České a Slovenské republiky převzal Český svaz pivovarů a sladoven. Odborným a produkčním garantem degustací je po celou dobu soutěží Výzkumný ústav pivovarský a sladařský v Praze a jeho sladařské pracoviště v Brně. Průběh soutěže za dohledu zástupců odborných garantů a producenta soutěže ověřuje notář.

Hlavními hodnotícími kritérii při degustaci jsou chuť, plnost, vůně, říz, hořkost i jiné vlastnosti piva nebo příznaky podle dalších chuťových, čichových i vizuálních zjištění odborných degustátorů.
Starobrno

Zdarec, už ti bylo 18?

ano, bylo
ne, nebylo
Bohužel, k návštěvě těchto stránek musíte mít věk, který odpovídá zákonné věkové hranici pro konzumaci alkoholu.