Mistrovská Double edice Starobrno Medium

|
Mistrovská Double edice Starobrno Medium
Starobrno jako každoročně pro milovníky piva, Komety i sběratele připravilo limitovanou edici plechovek. Jejich design odkazuje na zisk extraligového titulu dva roky po sobě. Tento double si vyloženě říkal o koncept dvojic těch hráčů Komety, kteří na ledě nejvíce vzájemně spolupracovali, a díky tomu se stali také oni strůjci letošního opakovaného úspěchu. Plechovky 0,5 litru obsahují dlouhodobě nejoblíbenější a nejprodávanější produkt starobrněnského pivovaru – jedenáctku Starobrno Medium, které nedávno zvítězilo v kategorii světlých ležáků na prestižní degustační soutěži Žatecká Dočesná.
 
Spotřebitele i fanoušky tak potěší dvojice hráčů s výstižnou charakteristikou a samozřejmě podpisem. Starobrno je léta hrdým partnerem úspěšného hokejového klubu, proto už od roku 2013 nepřetržitě každý rok ke startu každé hokejové sezony připravuje limitované edice s vyobrazenými hráči. „V roce 2017 jsme společně s Kometou a fanoušky oslavili titul po 51. letech. S přáním, aby následující sezona byla stejně úspěšná. To se podařilo a přejeme do budoucna opět všechno nejlepší,“ uvedla manažerka značky Starobrno Petra Havlišová.
 
A kteří hokejisté se na plechovkách objeví?
 
Martin Erat #10
Martin je největší hvězdou celé české Tipsport extraligy vůbec. Sehrál tisíc zápasů v NHL a startoval na čtyřech olympiádách. Střílí rozhodující góly, dává klíčové přihrávky, řeší detaily. Jednoznačný tahoun Komety hokejem prostě žije. Jeho parťákem je Leoš Čermák.

Leoš Čermák #12
Leoš je kapitán, lídr a duše kabiny, Osobnost s autoritou napříč celým týmem, která ho dokáže vést ke společnému cíli. Když něco řekne, tak to prostě platí, když vyjede na led, soupeř to pocítí. V Kometě hraje dlouhá léta, ještě déle, než jeho parťák Martin Erat.
 
Jan Hruška #57
Jan je brněnský rodák s šikovnýma rukama, co nešetří úsměvem - a současně je schopen rozhodnout zápas. Pohodář z Moravy, který s hokejem začínal na slavném stadionu za Lužánkami. Nyní se mu dva roky po sobě poštěstilo slavit mistrovský titul. Jeho parťákem je Tomáš Malec.
 
Tomáš Malec #71
Tomáš to do Brna „vzal“ přes zámoří i kariéru v české nejvyšší soutěži. Neváhá lehnout do každé střely, neuhne z jediného souboje a kdykoli se postaví za své spoluhráče. V Brně je teď doma a Kometu už má ve svém srdci, stejně jako její fanoušky. Jeho parťákem je Jan Hruška.
 
Alexandre Mallet #95
Kanadský sympaťák našel svou hokejovou rodinu po angažmá v Pardubicích až v Brně. Je sám sebou, hraje rychlý kombinační hokej a jeho hvězda září hlavně v play-off. Dokáže pláchnout soupeřům a rozhodnout zápas i ve vlastním oslabení. Jeho parťákem je Michal Gulaši.
 
Michal Gulaši #24
Špičkový obránce Michal se nebojí dát hit a ochránit brankáře. Na své hokejové pouti prošel zámořím, Skandinávií i českou nejvyšší soutěží, aby v posledních dvou sezonách pomohl Kometě ke dvěma mistrovským titulům za sebou. Jeho parťákem je Alexandre Mallet.
 
Starobrno

Zdarec, už ti bylo 18?

ano, bylo
ne, nebylo
Bohužel, k návštěvě těchto stránek musíte mít věk, který odpovídá zákonné věkové hranici pro konzumaci alkoholu.