Zelené pivo - aktuální informace

20. 03. – 15. 06. 2020 |
Zelené pivo - aktuální informace
Dlouho očekávaný den se přiblížil! Už 25. května, tedy v den, kdy se otevřou hospody, můžete vyrazit na Zelené pivo z pivovaru Starobrno. Objednat si zelený půllitr přímo od čepu budete mít příležitost po celý následující týden. Zatímco ve všech předcházejících letech hostinští zelené sudy naráželi na velikonoční Zelený čtvrtek, letos bylo všechno jinak, protože kvůli nouzovému stavu musely všechny hospody zavřít. A v pivovaru se rozhodli, že prostě nechtějí svůj nejslavnější speciál prodávat z okýnek – naopak. Štamgasti si ho měli užít se vším všudy tak, jak byli zvyklí z dřívějška.

Velikonoce jsou sice dávno pryč, ale Zelené pivo i tentokrát přispěje k oslavě. Život se totiž pomalu začíná vracet do starých kolejí a Zelené pivo dává Zelenou životu. Takovému, jaký byl dřív.

Zelené pivo letos slaví patnácté narozeniny. Starobrněnští sládci ho po celou dobu připravují podle stále stejné receptury. Za svou barvu Zelené pivo vděčí tradiční technologii, použitým surovinám, bylinnému výluhu a likéru.
Dopřejte si Zelené pivo v týdnu od 25. května.
 
Starobrno

Zdarec, už ti bylo 18?

ano, bylo
ne, nebylo
Bohužel, k návštěvě těchto stránek musíte mít věk, který odpovídá zákonné věkové hranici pro konzumaci alkoholu.