Zažij pivovar jinak – už podruhé

15. 07. 2023 | Pivovar Starobrno
Zažij pivovar jinak – už podruhé
Už podruhé vás letos zveme do pivovaru za skvělou muzikou, zábavou a samozřejmě pivem. V sobotu 15. července si tak můžete zpestřit prázdninové odpoledne a večer. Vstupné se neplatí, jeden „škopek“ starobrněnského piva bude stát 30 korun.
V průběhu odpoledne na vás čekají hudební vystoupení, tentokrát kapela Meeting Point a vystoupení Vojtaana, občanským jménem Vojtěcha Záveského – hudebníka, herce a stand-up komika. Na Vojtaana se ale návštěvníci mohou těšit hned dvakrát. Spolu se svými kolegy Nastym a Arnoštem Frauenbergem vystoupí v Comedy Show s názvem Zakázaný Rádio – LIVE. Improvizace či skeče všem třem stand-up komikům rozhodně nejsou cizí, takže slibují opravdu neotřelou zábavu. Ostatně pánové jsou známí i těm, kdo poslouchají rádio, a to z pravidelného pořadu Brzda Evropy 2 aneb jakoby show.
 
Jako vždy jsou připraveny populární exkurze do pivovaru, u příležitosti této pivní slavnosti opět zdarma. Zájemci si s průvodcem projdou všechny hlavní provozy a na závěr ochutnají nefiltrovaný ležák Bitr v pravém ležáckém sklepě. Součástí výkladu je i přiblížení historie pivovarnictví na starém Brně i samotného pivovaru, který vloni oslavil kulaté narozeniny – 150 let. Čerstvě nabyté vědomosti pak mohou zúročit třeba v pivním kvízu, a vyhrát tak pěknou cenu.
 
Poslední pivní slavnost se bude konat 9. září, kdy návštěvníky čeká nejnabitější program. Tentokrát se uskuteční na horním nádvoří pivovaru od 14:00 do 22:00 hodin. Vstup nebude z ulice Hlinky, ale horní branou pivovaru.

PŘIDEJ SE K UDÁLOSTI NA FACEBOOKU!
Starobrno

Zdarec, už ti bylo 18?

ano, bylo
ne, nebylo
Bohužel, k návštěvě těchto stránek musíte mít věk, který odpovídá zákonné věkové hranici pro konzumaci alkoholu.