Zažij pivovar jinak vol. 1

Zažij pivovar jinak vol. 1

25. 05.
 - 
25. 05. 2024
|
Pivovar Starobrno

Po loňské úspěšné premiéře konceptu Zažij pivovar jinak čekají návštěvníky i v tomto roce celkem tři pivní slavnosti. Uskuteční se vždy o sobotách: 25. května, 22. června a 14. září. Nejbližší květnová akce se bude konat ve spodní části pivovaru se vstupem z ulice Hlinky. Vstup je volný, začátek je v 16:00 hodin.

Návštěvníci jsou zvyklí do Starobrna chodit na hudební vystoupení a letos se hodně myslelo také na mladší generaci. Od 17:00 hodin tak zahrají Maniak a Orion, od 19:30 vystoupí DJ Chocolatic a na závěr od 21:00 hodin Tafrob.


Na pódiu se uskuteční i další program – například pivní kvíz. Otázky bude pokládat moderátor a soutěžící mohou vyhrát starobrněnské ceny.

Jako každoročně se budou po celé odpoledne konat i exkurze do výrobních prostor pivovaru. První zájemci s průvodcem se pivovarem projdou hned od 16:30 hodin, poslední prohlídka se na trasu vydá v 19:30 hodin. Exkurze končí degustací v ležáckém sklepě pivovaru a jsou v tento den zdarma. Registrace na místě u hostesek.


Ke každé akci v pivovaru samozřejmě patří starobrněnské pivo a něco dobrého k snědku. Vše bude k dispozici ke koupi ve stáncích přímo v místě konání. Letošní rok ale také startuje úplná novinka, na kterou jsou mnozí zvyklí z hudebních festivalů a dalších akcí. Za pivo a občerstvení se v areálu nebude platit hotovostí, ale kartou nebo čipem, na který si návštěvníci nahrají hotovost na nabíjecím místě.


Hotově bude možné si pouze dobít náramek s čipem pro další platby na prodejních místech. Dobít si čip pro placení je možné v CZK i EUR. Jak si dobít čip:

  • Peníze si dobijete hotově na označeném dobíjecím místě. Poplatek za první dobití je 30 Kč.
  • Po prvním dobití obdržíte informační papír s QR kódem, který si pečlivě uschováte pro kontrolu zůstatku a vrácení zbývajícího kreditu. Kredit můžete kontrolovat také v mobilní aplikaci NFCtron.
  • Kredit s čipem můžete využít i na akci Den Otevřených Dveří Pivovaru. Zbylý kredit si můžete vrátit na bankovní účet maximálně do 14 dní po skončení podzimní akce.
  • Doporučujeme stáhnutí mobilní aplikace NFCtron pro ještě lepší přehled o vaší útratě (dostupná v App Store i Google Play)Zdarec, už ti bylo 18?

Bohužel, k návštěvě těchto stránek musíte mít věk, který odpovídá zákonné věkové hranici pro konzumaci alkoholu.