Exkurze

Poznej místo, kde se vaří Starobrno. Přijď na exkurzi k nám do pivovaru.

Provedeme tě naším pivovarem

Zažívej, poznávej, degustuj

Pivovar Starobrno najdeš v samotném srdci Brna. Náhoda? Nemyslíme si. Právě díky strategické poloze můžeme pořádat pro rekreační i vášnivé pivaře prohlídky pivovaru a speciální akce. Vidíme to jako nejlepší způsob, jak ti ukázat, co se děje za dveřmi Starobrna. Tak vezmi s sebou partu kamarádů a stav se na prohlídku. 

Program exkurze

Chceme ti ukázat, jak to u nás chodí a kde vzniká ten náš zlatavý zázrak. Provedeme tě varnou i místy, kam ústí cylindrokonické tanky. To jsou ty obrovské nádoby stříbrné barvy, ve kterých se odehrává celý proces kvašení piva. Zabrousíme k tradiční technologii výroby a z ochozu si ukážeme, kde se plní a balí lahve jedenáctkou ležákem.


Tohle všechno a ještě něco navíc stihneme projít zhruba za hodinu a půl. A celou prohlídku zakončíme degustací našeho ležáku ve sklepě pivovaru. Tedy za předpokladu, že ti už bylo 18.


Prohlídky komentujeme v češtině, němčině a angličtině. Exkurzi si tak užijí i tví kamarádi z ciziny nebo zahraniční kolegové.

Exkurze se konají v pracovní dny i během víkendů. O víkendech se navíc konají pravidelné prohlídky v českém jazyce bez předchozí rezervace v sobotu od 11:00 a 13:00, v neděli pak od 11:00. 

Cena vstupenky

Dospělý150 Kč
Studenti nad 18 let100 Kč
Bez degustace60 Kč

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Kontakt: exkurze@starobrno.cz


Zdarec, už ti bylo 18?

Bohužel, k návštěvě těchto stránek musíte mít věk, který odpovídá zákonné věkové hranici pro konzumaci alkoholu.