Vyhraj kurz umělce škopku
a dalších 60 pivních cen

Ukaž, jak fandíš Starobrnu! Zajdi si na jedno do své oblíbené hospody a zapoj se do soutěže o školu čepování nebo sud piva pro sebe a své kámoše.

hop.svg 1. Objednej si Starobrno

Zapojit se do soutěže je děsně jednoduché. Objednej si naše čepované pivo BITR nebo jedenáctku Medium v jedné ze zapojených hospod.

hop.svg 2. Ohodnoť jeho kvalitu

Ohodnoť kvalitu piva, které ti přistálo na stole, přihoď k tomu jeho fotku a máš hotovo. Důležité pro nás je, aby tvoje odpovědi co nejvěrněji popisovaly načepované pivo. 


Podrobná pravidla soutěže si přečti Tady

hop.svg 3. Vyhraj jednu z více než 60 pivních cen

Šance na výhru je faaakt velká. Každý týden vybereme pět výherců vedlejších cen. A každé dva týdny ohlásíme šťastlivce, který získá hlavní cenu. Tak pojď soutěžit!

Soutěžní formulář

Je pivo načepované ve správné sklenici?

Chceme, aby sis pivo Starobrno vychutnal naplno a až úplně do dna. Proto by ti ho měli dycinky načepovat jedině do sklenice s naším logem.

Je správná míra?

Hladinka, čepice, mlíko nebo čochtan – každý způsob čepování piva má svůj vlastní poměr. Je tvůj škopek načepován na správnou míru

Kroužkuje vaše pivo?

Čistá sklenice a dobře načepované pivo je základ pořádného pivního zážitku. Správně ti pivo nechá na škopku po každém odpití kroužek.

Nahrát soutěžní fotografii

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

vymazlena-hospoda/sb_web_images_2_02

VYHRAJ KURZ UMĚLCE ŠKOPKU...

Hned šestkrát máš šanci získat hlavní výhru a stát se pravým umělcem škopku. Tebe a tvé čtyři kamarády vezmeme do pivovaru Starobrno na školu čepování. K tomu ti přihodíme jeden pivní voucher za 2 tisíce korun do naší pivovarské restaurace. A nakonec ještě vyfasuješ pro sebe domů základní výbavu správného sládka: škopek, koženou zástěru, podtácek a polo triko.

vymazlena-hospoda/sb_web_images_2_03

... a 36x sud BITRU nebo mini set umělce škopku!

Fest lákavé jsou i vedlejší ceny. Týden co týden máš hned dvě šance vyhrát mini set umělce škopku, který obsahuje keramický podtácek, škopek a six pack plechovek Starobrno Bitr. A to není všechno. Ještě máš navíc každý týden trojnásobnou šanci vyhrát 50litrový sud piva Starobrno BITR, který na tebe a tvé kamarády čeká zase v hospodě, pro kterou jsi hlasoval.

Průběžné výsledky hlasování

Načíst další

Zdarec, už ti bylo 18?

Bohužel, k návštěvě těchto stránek musíte mít věk, který odpovídá zákonné věkové hranici pro konzumaci alkoholu.